Paylaşım ağlarımızı takip ediyor musunuz?
Eğitimde Görme Engelliler Derneği; e-posta grubu, internet siteleri, sosyal medya hesapları, YouTube ve podcast kanalları ile RSS akışlarıyla, internet bağlantısı olan her yerden erişime açık!
Eğitimde Görme Engelliler Derneği, katılımcılık ilkesi doğrultusunda gerçekleştirmiş olduğu her türlü faaliyeti üyeleri ve kamuoyuyla paylaşmayı bir ödev bilmektedir. Bu sayfa üzerinden derneğimizle ilgili güncel duyuruları takip edebilirsiniz.
Eğitimde Görme Engelliler Derneği; e-posta grubu, internet siteleri, sosyal medya hesapları, YouTube ve podcast kanalları ile RSS akışlarıyla, internet bağlantısı olan her yerden erişime açık!
Eğitimde Görme Engelliler Derneği, "Erişilebilir Dijital Matematik Kütüphanesi" addlı proje kapsamında tam zamanlı olarak Proje Asistanı istihdam edecektir. Son başvuru tarihi 1 Ağustos 2024.
Ayrımcılıkla Mücadele ve Eşitlik Derneği tarafından 13-14 Temmuz 2024 tarihlerinde gerçekleştirilen "Evrensel Periyodik İnceleme Süreçlerinde Engelli Hakları İzleme Teorik ve Pratik Eğitimi" toplantısına katıldık.
Eğitimde Görme Engelliler Derneği 2022-2025 Stratejik Planı doğrultusunda ve Sivil Toplum Geliştirme Merkezi (STGM) Derneğinin finanse ettiği Birlikte-2 Kurumsal Destek Hibe Programı kapsamında, Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Politika Belgesi yayınlandı.
Merve ERTEN Eğitim Bursu 2023-2024 dönemi ödemeleri 28 Haziran 2024 tarihi itibariyle tamamlandı.
Değerli GEÖP sakinleri Görmeyenlerin Eğitim Öğretim Platformu (GEÖP)'ün 15 yaşı için sesli bir sunum hazırlıyoruz. Son ses kaydı gönderme tarihi: 14 Haziran cuma, 23.59. Detaylar duyuru içeriğinde...
Kahramanmaraş Temsilciliği olarak, 31 Mayıs 2024 tarihinde, sivil toplum kuruluşları temsilcilerine yönelik düzenlenen kahvaltıya katıldık.
EGED Ordu Temsilciliği olarak 22 Mayıs 2024 tarihinde Ordu Üniversitesi Engelli Üniversite Birimi ve Aile Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü iş birliğinde organize edilen Ordu İçin Engelsiz Yaşam Çalıştayına katıldık.
Kahramanmaraş il temsilciliğimiz tarafından Eğitim-Bir-Sen/ Memur-Sen kadın kolları üyelerine yönelik "Engellilik ve İletişim" konulu söyleşi 16 Mayıs 2024 tarihinde düzenlendi.
EGED Ankara İl Temsilciliği tarafından 19 Mayıs 2024 tarihinde "Braille Yazma Yarışması" Ankara'da düzenleniyor.