Aylık değerlendirme toplantıları gündem önerileri bekliyor

Aylık online değerlendirme toplantılarımız 2019 - 2020 eğitim dönemine başlıyor, sizlerden gelecek gündem önerilerini bekliyor!
EGED - Uzaktan Eğitim Akademisi TeamTalk sunucularında yapılan ve şimdiye kadar 33 defa düzenlenen aylık değerlendirme toplantılarımız, yaz döneminde verdiği aranın ardından katılımcılarıyla tekrar buluşmaya hazırlanıyor.
Bilindiği gibi aylık online değerlendirme toplantılarımız; EGED - İletişim, etkinlik ve farkındalık komisyonumuz organizasyonuyla, her ay gündemdeki bir konuyu ele alarak, üye, gönüllü ve takipçilerimizle bir araya geldiğimiz online bir etkinlik.
Toplantılarımız; katılımcılık ilkesi doğrultusunda, dileyen herkesin sesini duyurabileceği, görüşlerini özgürce aktarabileceği bir serbest kürsü niteliğinde. Burada alınan kararlar, derneğimiz Yönetim Kurulu ve Çalışma Komisyonlarımızın yürüttüğü çalışmalar için yol gösterici bir öneme sahip. Nitekim şimdiye kadar toplantılarımızda kararlaştırıp da uyguladığımız çok fazla çalışma oldu.
Komisyonumuz; toplantıların organizasyon sürecinden itibaren her aşamasına takipçilerimizin de dahil olmasını istiyor. Bu nedenle, toplantılarımızın gündemini birlikte belirleyebilmek için "gündem öneri formu" geliştirildi. Bu form ile, toplantılarımızda ele alınmasının yararlı olacağını düşündüğünüz bir konunun konuşulması için öneride bulunabilirsiniz. Önerilerinizin komisyonumuz tarafından değerlendirildiğinden kesinlikle emin olabilirsiniz.
Önerin, konuşalım, harekete geçelim!
Gündem öneri formu için tıklayın Aylık değerlendirme toplantılarına ait duyurular, tutanaklar ve ses kayıtları için tıklayın