Aylık online değerlendirme toplantıları

Aylık online değerlendirme toplantılarımız; EGED - İletişim, etkinlik ve farkındalık komisyonumuz organizasyonuyla, her ay gündemdeki bir konuyu ele alarak, üye, gönüllü ve takipçilerimizle bir araya geldiğimiz online bir etkinliktir.
Toplantılarımız; katılımcılık ilkesi doğrultusunda, dileyen herkesin sesini duyurabileceği, görüşlerini özgürce aktarabileceği bir serbest kürsü niteliğindedir.
Bu sayfa aracılığıyla ; toplantı duyuruları, toplantı sonu tutanakları, toplantıya katılım için gerekli teknik bilgilere ve kullanılan yazılıma ait yükleme dosyalarına ulaşabilirsiniz.
Ayrıca sizler de aylık değerlendirme toplantılarında konuşulmasını istediğiniz bir konuda gündem önerisinde bulunabilirsiniz. Önerileriniz komisyomumuz tarafından mutlaka değerlendirilecektir.

33. Aylık Online Değerlendirme Toplantısı - Bağımsız ve erişilebilir tatil deneyimleri

Bu yaz deniz ağırlıklı bir tatil mi yapacaksınız? yurtdışına mı çıkacaksınız? Doğayla baş başa kalıp bir yerlerde kamp kurmayı mı düşünüyorsunuz? Yoksa kültürel turlara dahil olabileceğiniz gezi ağırlıklı bir tatil mi tercih ediyorsunuz? Tüm bu konularda deneyim paylaşımlarında bulunacağımız 33. aylık online değerlendirme toplantımız, 31 Mayıs 2019 cuma akşamı saat 21.30'da, EGED - Uzaktan Eğitim Akademisi TeamTalk sunucularında gerçekleşecek.

Sayfalar