Üniversite sınavlarına hazırlananlar buraya: YKS uzaktan eğitim öğrenci kayıtları başladı!

Eğitimde Görme Engelliler Derneği (EGED), sahip olduğu uzaktan eğitim kurs tecrübesi ve alanında yetkin, nitelikli eğitim kadrosuyla, 2018 – 2019 eğitim ve öğretim yılında da görme engelli bireylere destek olmaya devam ediyor.

Bu kapsamda; 2019 Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) katılacak olan lise son sınıf öğrencileri ve mezunlarına yönelik üniversite hazırlık kursları düzenlenecektir.

Kurs kapsamında; Edebiyat, Türkçe, Matematik, Tarih, Coğrafya, Felsefe Grubu, Fizik, Kimya, Biyoloji ve İngilizce alanlarında eğitimler verilecektir.

Kurslarımız tamamen ücretsiz olup, EGED sunucuları üzerinde Team Talk adlı konferans programı aracılığıyla çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir. Kurslarımız görme engelli bireylere yönelik olup internet bağlantısı olan tüm bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlardan programa giriş yapılabilmektedir.

2019 YKS Hazırlık Kurslarına katılmak için bu sayfada bulunan başvuru formunu doldurabilir ya da iletişim bilgilerimizi kullanarak destek alabilirsiniz.

İletişim Sekreteri: İsmail ÇEVİKBAŞ
Gsm: 05419325232

Form sosyal medya bağlantılarının altındadır. Zorunlu alanlar * (yıldız) işaretiyle belirtilmiştir.

İlgili Alanlar: 
Bu alanda katılmak istediğiniz dersleri işaretleyiniz. Yabancı dil dersini yalnızca bu oturumda sınava girecekler alabilecektir.
TeamTalk, eğitimler sırasında kullanacağımız sesli konferans yazılımıdır.
Eğitimler sırasında kullanacağımız yazılımda yalnızca size ait olacak bir kullanıcı adı belirtmelisiniz. Bu bilgiyi kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşmamanız gerekmektedir.
Eğitimler sırasında kullanacağımız yazılımda yalnızca size ait olacak bir şifre belirtmelisiniz. Bu bilgiyi kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşmamanız gerekmektedir.
CAPTCHA
Bu soru sizin gerçek bir kişi olduğunuzu kanıtlamak ve site güvenliğini sağlamak amacıyla sorulmaktadır.
17 + 1 =
Lütfen yukarıdaki matematik işleminin sonucunu yazınız. Örneğin, 1+3 işleminin sonucu olarak kutucuğa 4 yazmalısınız.