Sivil Sesler Festivali'ne katıldık!

Türkiye’nin dört bir yanında çalışma yürüten sivil toplum örgütleri “Sivil Sesler Festivali”nde bir araya geldi. Festival, Sivil Toplum Geliştirme Merkezi tarafından 20 - 21 Eylül 2019 tarihlerinde İstanbul Uniq Hall’de gerçekleştirildi.
Eğitimde Görme Engelliler Derneği, Festivalin ilk gününde stant açarak çalışmaları hakkında ziyaretçilerini bilgilendirdi. Stantta Birlikte Hibe Programı kapsamında hazırlanan kitapçıklar ve tanıtım filmi gösterildi. EGED stantında derneğimiz üyeleri Şeyma Büyükurvay, Serdar Kulak, Kadir Ahıska ve Emrecan Bilgin görev aldılar. Ayrıca Festivalin açılış oturumunda Birlikte Hibe Programı yararlanıcısı olduğumuz için hibe programının EGED'e kazandırdıkları hakkında derneğimiz adına Şeyma Büyükurvay bir konuşma yaptı. Stant boyunca derneğimizin Twitter ve Facebook sayfalarından paylaşımlar yapıldı.
EGED Başkanı Emre Taşgın, Şeyma Büyükurvay ile birlikte Festivalin ikinci gününe katılarak STK'ların açtığı stantları ziyaret etti ve çeşitli atölye çalışmalarında yer aldı.
Fotoğraflar için tıklayın

kategori: