GEÖP ve EGED değerlendirme anketi

Değerli GEÖP sakinleri ve EGED takipçileri,

Görmeyenlerin Eğitim Öğretim Platformu (GEÖP) 2009 tarihinde, Eğitimde Görme Engelliler Derneği (EGED) ise 2013 yılında kuruldu.
Kurulduğu günden itibaren üye ve takipçilerinin görüş ve katkılarıyla beslenen bu oluşum, kurumsal yapısının güçlendirilmesine dönük her türlü görüş ve eleştiriyi titizlikle değerlendirdi ve ihtiyaç duyulan alanlarda geliştirmeler yaptı.
EGED, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu tarafından desteklenen ve Sivil Toplum Geliştirme Merkezi (STGM) Derneği tarafından yürütülen Birlikte Hibe Programının yararlanıcıları arasındadır. Bu doğrultuda EGED; önümüzdeki 3 yıl boyunca uygulayacağı stratejiyi belirleme aşamasında. Dolayısıyla, 10 yaşına giren GEÖP ve 6 yaşına giren EGED hakkında, üye ve takipçilerinin geribildirimlerine ihtiyaç duyuyor.
Düzenlediğimiz ankete vereceğiniz her samimi yanıt, EGED'in hedef kitlesi tarafından nasıl algılandığını ortaya koyacak ve geleceğe dair öncelik alanlarının neler olacağını belirleyecek.
Sizlerden 10 dakikanızı ayırarak yaptığımız ankete katılmanıza ve bu sayede GEÖP ve EGED hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmeye ihtiyacımız var.

Ankete git
Değişimi gerçekleştirmek için, önce analiz gerek!

kategori: