14. Engelsiz Üniversiteler Bölge Toplantısı'na katıldık

14. Engelsiz Üniversiteler Bölge Toplantısı, 8-9 Ekim tarihlerinde, Adnan Menderes Üniversitesi evsahipliğinde gerçekleştirildi. Eğitimde Görme Engelliler Derneği olarak bu organizasyona Yönetim Kurulu üyemiz Emre Taşgın, Engelli Üniversite Öğrencileri İnisiyatifi Projesi Koordinatörü Meltem Gizem Şatır ve Samsun il temsilcimiz Ahmet Tayfur Arslan'dan oluşan bir ekiple katıldık.
Toplantıda Emre Taşgın "Engelli Üniversite Öğrencileri İnisiyatifi: Çıktılar ve Ulaşılmak İstenen Hedefler", Ahmet Tayfur Arslan ise "Engelli öğrenci temsilcilikleri ve öğrenci topluluklarının engelsiz üniversite çalışmalarına etk" başlıklı sunumlarını gerçekleştirdiler. Ayrıca düzenlenen diğer oturumlarda da aktif olarak yer alan ekibimiz, ele alınan konulara ilişkin görüşlerini aktardılar.
Engelli Üniversite Öğrencileri İnisiyatifi: Çıktılar ve Ulaşılmak İstenen Hedefler başlıklı sunum videosunu izlemek için tıklayın Engelli öğrenci temsilcilikleri ve öğrenci topluluklarının engelsiz üniversite çalışmalarına etkisi başlıklı sunum videosunu izlemek için tıklayın Fotoğraf albümü için tıklayın

İlgili Alanlar: