Görmeyenlerin Eğitim Öğretim Platformu 13 yaşında!

16 Haziran 2009 tarihinde birkaç üniversite öğrencisi olarak kurduğumuz ve daha sonra kurulacak Eğitimde Görme Engelliler Derneği'nin temellerinin atıldığı Görmeyenlerin Eğitim Öğretim Platformu (GEÖP) e-posta grubu, bugün 13. yaşına girmiş bulunuyor. Kurulduğu günden itibaren başta eğitim olmak üzere engelli hakları alanında paylaşımların yapıldığı, mücadele edilecek alanların belirlenerek harekete geçme zemininin oluşturulduğu ve karşılıklı öğrenmeyi sağladığımız grubumuzu yine birlikte katkı sağlayarak uzun yıllar boyunca yaşatmayı umuyoruz.
Grubumuza dahil olan, paylaşımlardan yararlanan ve katkı sağlayan tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz.
Görmeyenlerin Eğitim Öğretim Platformu (GEÖP) moderasyon ekibi
GEÖP'e üye olmak, moderasyon ekibini tanımak ve grup kuralları hakkında bilgi almak için: https://www.eged.org/egrup adresini ziyaret edebilirsiniz.Değerli GEÖP sakinleri,

16 Haziran 2009 tarihinde birkaç üniversite öğrencisi olarak hayata geçirdiğimiz ve daha sonra kurulan Eğitimde Görme Engelliler Derneği'nin temellerinin atıldığı Görmeyenlerin Eğitim Öğretim Platformu (GEÖP) e-posta grubu, bugün 13. yaşına girmiş bulunuyor. Kurulduğu günden itibaren başta eğitim olmak üzere engelli hakları alanında paylaşımların yapıldığı, mücadele edilecek alanların belirlenerek harekete geçme zemininin oluşturulduğu ve karşılıklı öğrenmeyi sağladığımız grubumuzu yine birlikte katkı sağlayarak uzun yıllar boyunca yaşatmayı umuyoruz.
Grubumuza dahil olan, paylaşımlardan yararlanan ve katkı sağlayan tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz.
Görmeyenlerin Eğitim Öğretim Platformu (GEÖP) moderasyon ekibi
GEÖP'e üye olmak, moderasyon ekibini tanımak ve grup kuralları hakkında bilgi almak için: https://www.eged.org/egrup adresini ziyaret edebilirsiniz.

kategori: