3. Örgüt içi çalışma kampımızı düzenledik

Eğitimde Görme Engelliler Derneği 3. Örgüt İçi Çalışma Kampı 25 - 26 Mart 2022 tarihlerinde, Ankara'da gerçekleştirildi.
Yaklaşık 70 dernek üyesinin katıldığı kamp için şehir dışından gelen kişiler 25 Mart cuma günü Ankara'ya ulaştı ve konaklama yapılacak mekana girişlerini yaptı. Toplantı ise 26 Mart tarihinde düzenlendi. Kampın gündemi EGED'in 2022 - 2025 dönemi stratejik belgesinin hazırlanması doğrultusunda derneğin öncelik alanlarını belirlemek olarak açıklandı.
Toplantının açılışında tanışma etkinliği yapıldı. Daha sonra Oğuzhan Al stratejik plan hazırlama aşamaları, Emre Taşgın ise 2019 - 2022 dönemi stratejik belgesinin değerlendirilmesi konulu bir sunum yaptı. Öğleden sonra, beş farklı grupta, derneğin gelecek dönemde öncelik vermesi gereken konular üzerine tartışmalara olanak sağlayan atölye çalışmaları yapıldı ve devamında öne çıkan maddeler tüm üyelerle paylaşıldı. Toplantı, sonuç ve değerlendirme oturumuyla tamamlandı. EGED üyeleri yoğun geçen pandemi günlerinin ardından böyle bir etkinlikte tekrar bir araya gelmenin kendilerini iyi hissettirdiğini ifade ettiler.

kategori: 
Fotoğraflar: 
Toplantı salonunda; sahne önünde, kadın erkek katılımcılar Yan yana ayakta dururken, küçük katılımcı Fatma Zehra Annesinin kucağında, tüm katılımcılar gülümsemekte.
Tiyatro düzeni otel toplantı salonunda; arkadan çekilen fotoğrafta, Şeyma Büyükurvay önde ayakta,  Direklere asılı EGED logoları görülmekte.
Toplantı salonunda yuvarlak masalarda gruplara ayrılan katılımcılar, Atölye çalışması esnasında görülmekteler.